Los Angeles’ta sabaha karşı birçok kişi tarafından gökyüzünde görülen ilginç ateş topu farklı yorumlara sebep oldu.

Los Angeles’ta sabaha karşı gökyüzünde görülen ilginç ateş topu halk arasında tedirginliğe sebep oldu. Yerel halk sosyal medyada gördükleri ateş topu için “bir göktaşı” ya da “uzaylı istilası olabilir” gibi yorumlar yaptı. 

Yerleştirilmiş video

dennis hegstad@dennishegstad

What is this flying item on fire above downtown Los Angeles?60,9 B05:29 – 21 Mar 201923,7 B kişi bunun hakkında konuşuyorTwitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik

Ancak ateş topunun RedBull tarafından organize edilen bir uçuş olduğu uçan bir dublöre bağlanan bir mekanizma sayesinde de ateş çıkarttığı ortaya çıktı.

dennis hegstad@dennishegstad · 21 Mar 2019

What is this flying item on fire above downtown Los Angeles?

Yerleştirilmiş video

Jeremiah Davis@ThatOneBlondKid

Red Bull Air Force pic.twitter.com/jVtFZldJ5p5.01605:38 – 21 Mar 2019Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik

Yerleştirilmiş video

710 kişi bunun hakkında konuşuyor

Los Angeles Polis Teşkilatı halk arasında endişeye sebep olan olay hakkında resmi sosyal medya hesabından, “Bu bir meteor düşmesi değil. Los Angeles’a gerhangi bir zarar vermedi ve Hayır, bir uzaylı istilası da değil… Sadece bir film çekimi.” açıklamasında bulundu.

Yerleştirilmiş video

LAPD HQ@LAPDHQ

PSA: A meteor did not crash into Downtown Los Angeles, and no, it’s not an alien invasion…just a film shoot. This is Tinseltown after all.9.51906:18 – 21 Mar 20193.840 kişi bunun hakkında konuşuyorTwitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here