TOKİ, Ankara’nın Çankaya ilçesi sınırları içinde bulunan iki değerli arsasını 05 Eylül 2019 Perşembe günü saat 13.30’da, TOKİ’nin Ankara Merkez Binası’nda yapılacak açık artırma ile satışa çıkartıyor. TOKİ Ankara Çankaya Çukurambar Arsa Müzayedesi Canlı Yayını v detaylar haberimizde…

Açık artırma müzayedesi, 05 Eylül 2019 Perşembe günü saat 13.30’da, TOKİ’nin Ankara Merkez Binası’nda yapılacak.

TOKİ ANKARA ÇUKURAMBAR ARSA MÜZAYEDESİ CANLI YAYINI İÇİN TIKLAYIN:

Ticaret ve konut alanı niteliğinde olan iki arsa toplam 299 milyon 996 bin 510 TL muhammen bedel ve yüzde 25 peşin 48 ay vadeli olarak satılacak.

Satışa sunula iki arsa, Çankaya Çukurambar mevkiinde 29101 ada 27 parsel ile 29102 ada 6 parselde Eskişehir ve Konya otoyolunun yakınında Muhsin Yazıcıoğlu caddesinde bulunuyor.

Toplu ulaşım hattının kesiştiği noktada bulunan arsa, ulaşım yollarına yakın olması, bölgenin çeşitliliği, altyapısı tamamlanmış bölgede bulunması ve merkezi konumu itibarıyla alıcılarına büyük avantaj sağlayacak.

Açık artırmaya katılacak olan gerçek veya tüzel kişiler, katılım teminatı olarak toplantı öncesinde arsaların her biri için ayrı ayrı 500 bin TL katılım teminatı ödeyecekler.

Satışa sunulan iki arsa KDV’den muaf olup, vade süresince üretici fiyat endeksi (ÜFE) artışına bağlı dönemsel artışlar altı ayda bir en fazla yüzde 6 oranında uygulanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here