Apple dün düzenlediği etkilikte iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max’in modellerini duyurdu. Apple yeni iPhone serisinin yanı sıra Apple Watch ve yeni iPad gibi birçok ürünü tanıttı. Yeni telefonların tanıtılmasıyla birlikte mevcut bazı iPhone modellerinin fiyatlarında indirime gidildi. Bugünden itibaren Türkiye genelinde fiyatı düşen iPhone modelleri, yeni fiyatları ve detaylar haberimizde…

Yeni iPhone’ların tanıtılmasıyla birlikte kullanıcıların sevineceği bir gelişme yaşandı. Apple; iPhone 8 ve iPhone XR modellerinin fiyatlarında indirime gitti. Geçen seneki fiyatlara benzer bir fiyatla kullanıcı karşısına çıkan iPhone 11 ailesi, yalnızca en temel model olan iPhone 11’de indirime gitti. Bu durum, kendisinden önceki telefon olan iPhone XR’ın fiyatını da etkiledi.

Buna göre iPhone XR fiyatı 7.399 TL’den 6.499 TL‘ye çekildi. iPhone 8 4.999 TL başlangıç fiyatına sahipken iPhone 8 Plus ise 5.999 TL başlangıç fiyatıyla satışa sunuldu.

Bundan bir gün önce 7 bin 399 TL’ye satılan iPhone XR, yeni iPhone 11’in iPhone XR’ın geçen seneki satış fiyatından daha ucuz bir fiyat etiketiyle çıkması sonucunda 900 TL gibi bir indirim aldı.

Apple.com.tr internet sitesine girerek fiyatlardaki değişimi siz de görebilirsiniz. iPhone XS ve iPhone XS Max’in fiyatında ise herhangi bir değişiklik yapılmadı. 

iPhone 11 fiyatı ne kadar? İşte iPhone 11 ile ilgili tüm merak edilenler…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here