Açık lise sınavı ne zaman? ve AÖL 1. Dönem (7-8 Aralık 2019) Sınav Giriş Belgesi terimleri AÖL öğrencileri tarafından arama motorlarında araştırılan konular arasında yer alıyor. Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’ne bağlı Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi öğrencileri için 2019-2020 belirlenecek sınav takvimi yayınlanma tarihi belli oldu. İşte Açık lise sınavı ne zaman? sorusunun cevabı AÖL 1. Dönem (7-8 Aralık 2019) Sınav Giriş Belgesi ve detaylar…

Milli Eğitim Bakanlığı ve AÖL tarafından yapılan açıklamada AÖL 1. dönem sınavlarının ne zaman yapılacağı belli oldu. Açıköğretim Lisesi’nde eğitimini sürdüren öğrenciler için merakla beklenen sınav 7-8 Aralık 2019 tarihinde yapılacak. 

Sınav giriş belgesine ulaşmak için tıklayınız:

Açık Öğretim Kurumları Sınavlarına yedek salonda girme talepleri, Bölge Sınav Yürütme Komisyonunca incelenerek mazeretleri uygun görülen öğrencilerin Yedek Salon İşlemleri 20 Kasım – 2 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Yedek Salon Aday İşlemlerinde kullanılan mazeret (Sağlık Kurulu Raporu, Zorunlu İkamet Değişikliği, Askere Alınma/Terhis, Tutuklu/Hükümlü, Ders Değişikliği) belgelerinin tarihleri kontrol edilerek sisteme kaydedilecektir.

Cezaevinde tutuklu ve hükümlülerden sınav tarihinden önce tahliye olacaklar cezaevlerinde, Rehabilitasyon/Hastanelerde sınava girecek öğrencilerden hasta kaydı olmayan ve sınav gününden önce taburcu olanlar Rehabilitasyon/Hastanelerde, Askeri   tesislerde sınav gününden önce terhis olan ve TSK mensubu olmayan öğrenciler Askeri tesislerde sınava alınmayacaktır. Bu öğrencilerin yedek salonda sınava girme talepleri Bölge Sınav Yürütme Komisyonlarına yapılmalıdır.

Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi II. Dönem Sınavı 2019-2020 AÖO- AÖL- AÖİHL- MAÖL/ 2 21-22 Mart 2020 tarihlerinde yapılacak.

Açık Öğretim Ortaokulu-Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi – III. Dönem Sınavı 2019-2020 AÖO- AÖL- MAÖL/ 3 4-5 Temmuz 2020 tarihlerinde yapılacak.

Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi- I. Dönem Sınavı 2020-2021 AÖO- AÖL- AÖİHL- MAÖL/ 1 5-6 Aralık 2020 tarihlerinde yapılacak.

Açık lise sınavı ne zaman, AÖL 1. Dönem Sınav Giriş Belgesi,
acık lise sınavı ne zaman,
aöl iş takvimi,
aol çıkmış sorular,
aöl iletişim,
aol iş takvimi,
aöl çıkmış sorular pdf,
aöl matematik 3,
aöl ingilizce 7,
aöl sınav giriş belgesi ne zaman yayınlanacak,
aöl matematik 1 çıkmış sorular,
aol soru,
aöl sinav yerleri belli oldu mu,
aöl matematik 3 çıkmış sorular,
aol iş takvimi 2019,
aöo sınav yerleri,
aöl sınav yerleri belli oldumu 2019,

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here