Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Resmi Gazete’nin mobil uygulaması IOS ve Android platformlarında kullanıma sunuldu. Resmi Gazete’nin mobil uygulaması nasıl indirilir? Detaylar haberimizde…

Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Hukuk ve Mevzuat Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan Resmi Gazete’nin mobil uygulaması hayata geçirildi.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından IOS ve Android platformlarında kullanıma sunulan Resmi Gazete’nin “resmi” uygulaması Google Play ve App Store’dan ücretsiz indirilebiliyor.

Uygulama üzerinden Resmi Gazete’nin ilk sayısının yayımlandığı 7 Şubat 1921’den itibaren tüm sayılara “Arşiv” ve “Mükerrer Arşivi” bölümlerinden ulaşılırken “Arama” bölümünden de tüm yayınlar içinden arama yapma imkanı sunuluyor.

Ayrıca uygulamadaki “PDF Görüntüle” butonundan Resmi Gazete’nin basılabilir PDF formatındaki nüshasına erişilebiliyor.

“Takvim” bölümünden ise görüntülemek istenilen tarihin üzerine tıklanarak Resmi Gazete içeriğine ulaşılabiliyor.

Uygulama IOS ve Android platformlarında Cumhurbaşkanlığı Forsu’nun bulunduğu “T.C. Resmi Gazete” logosuyla yer alıyor.

Uygulamanın yayımlandığı platformlara “www.resmigazete.gov.tr” sayfasındaki App Store ve Google Play logolarına tıklanarak da kısa yolla erişim sağlanıyor.

UYGULAMAYI NASIL İNDİREBİLİRİM?

Resmi Gazete’nin mobil uygulamasını Android ve iOS platformunları için aşağıda bulunan linklere tıklayarak indirebilirsiniz.

RESMİ GAZETE ANDROİD UYGULAMASINI BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

RESMİ GAZETE iOS UYGULAMASINI BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here