Ana sayfa Gizlilik Politikası ve İletişim

Gizlilik Politikası ve İletişim

© Copyrigth 2019 sinirsizbilim.com tüm hakları saklıdır. Haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sinirsizbilim.com’a aittir. sinirsizbilim.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar sinirsizbilim.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. sinirsizbilim.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. sinirsizbilim.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Bizimle iletişim kurabilmek için alttaki formu kullanabilirsiniz. Size geri dönüş sağlayabilmemiz için e-posta adresi alanına geçerli bir mail adresi yazmalısınız. Göndermiş olduğunuz mesajlar en geç 2 iş günü içerisinde yanıtlanır.

Tek iletişim adresimiz burasıdır. Bunun haricindeki iletişim talepleriniz karşılıksız kalacaktır.

Mail sunucularında problem yaşanması durumunda direk iletisim@sinirsizbilim.com adresinden ulaşabilirsiniz. İletişim kurduğunuz için teşekkürler.