Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Sınırsız Bilim, popüler bilim yazarlığı ve internet editörlüğü kariyerinde 5 yılı geride bırakan Gökhan Ertaş tarafından kuruldu.

Sınırsız Bilim, Türkiye’de eksikliği gün geçtikçe göze çarpan popüler bilim haberciliğindeki boşluğu doldurmanın yanı sıra bilim, uzay ve teknolojik gelişmeleri dünyayla aynı anda okurlarına duyurmayı ve bu sayede Türkiye’de popüler bilim okur yazarlığı ile, bilime olan ilgiyi de artırmayı amaçlamaktadır.

Sınırsız Bilim, bilim haberleri öne çıkıyor olsa da ‘tamamen bilim haberleri sunan bir site değildir.’ Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenen Gökhan Ertaş, Savunma Sanayii, askeri teknolojiler, gündelik teknolojiler ve SEO haberciliğine de merak duyduğu için bu alanlara da doğru bilgi eksikliğini kapatmak adına göstermek istediği bireysel çaba ile bu alanda da içerikler üretmeye devam ederken, sitenin ana başlıklarını Bilim ve Uzay oluşturur.

Yayım hayatında daha geniş kitlelere ulaşmayı, ilerleyen zamanlarda mobil uygulamalar üertmeyi de planlayan Sınırsız Bilim, gönüllü yazarların ve destekçilerin yardımıyla haber çeşidini içeriğini artırmayı hedefliyor.

Yazarlık başvurusu yapmak için bize bu adresten ulaşabilirsiniz: iletisim@sinirsizbilim.com